return to list

🤓 Office Manager

Undisclosed salary

🌍 All Good S.A. | Starlet, Sienkiewicza 12, Kołobrzeg

🖥 https://coffeedesk.biz

#OfficeManager, #Office, #Coordinator

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 170 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.

Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy również o relacje biznesowe - dzięki otwartości, szczerości i bliskim relacjom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. W Coffeedesk ludzi stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy co w naszej mocy, żeby tak właśnie się czuł. Stawiamy na dynamiczny rozwój brandu i technologii, w których pracujemy.
Naszą misją jest kawowe przebudzenie, a wszystkie nasze działania chcemy prowadzić troszcząc się o zrównoważony rozwój i dobrostan osób, które na drugim końcu świata dbają o jakość trafiających do nas ziaren kawy.

OFFICE MANAGER

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Potrafisz zarządzać obszarem administracyjno-biurowym, a przy okazji wspierać firmę we wszelkich inicjatywach pracowniczych? Wiesz jak zarządzać zespołem, potrafisz zaplanować i gospodarować budżetem oraz kwestiami administracyjnymi firmy? Czujesz, że opanujesz zarówno obowiązki wcześniej zaplanowane, jak i te, które wpadają ad hoc? Lubisz ludzi i chętnie z nim współpracujesz? Jeśli tak, to być może właśnie Ciebie szukamy do naszego Działu Office!
Szukamy kogoś, kto jest dokładny, ma oko do szczegółów, a przy okazji wie, jak złapać szerszą perspektywę biznesu. Poniżej więcej szczegółów - aplikuj do nas już dziś!

Cele, jakie przed Tobą postawimy:


Chcemy z Tobą pracować, jeśli:


Za Twoje zaangażowanie oferujemy: