return to list

🤓 Specjalista ds. rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 All Good S.A. | Majora Władysława Raginisa 19, Szczecin

🖥 https://coffeedesk.biz

#RECRUITMENTSPECIALIST, #REKRUTACJA, #HR

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 160 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie. Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. 

W Coffeedesk lubimy ludzi. Każdy klient, partner i współpracownik i potencjalny współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy co w naszej mocy, żeby tak właśnie się czuł. Stawiamy na dynamiczny rozwój, ale angażujemy się też mocno działalność społeczną. Naszą misją jest kawowe przebudzenie, a wszystkie nasze działania chcemy prowadzić troszcząc się o zrównoważony rozwój i dobrostan osób, które na drugim końcu świata dbają o jakość trafiających do nas ziaren kawy.

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Szczecin, Warszawa

Do naszego HR-owego teamu poszukujemy osoby, która wzbogaci zespół o nowe umiejętności.  Rozwijamy nasz dział i szukamy specjalisty w  obszarze direct search, posiadającego doświadczenie w rekrutowaniu na stanowiska związane z technologiami.  Choć mówią, że do tanga trzeba dwojga, my wymarzyłyśmy sobie HR-owe trio do zadań specjalnych, gdzie najistotniejsze będzie wzajemne wsparcie i rozwijanie swoich umiejętności. Jeśli w pracy liczy się dla Ciebie otwartość, komunikatywność oraz chęć do działania i ciągłej nauki, może to właśnie Ty jesteś osobą, której potrzebujemy? Lubisz wyzwania, nie znosisz nudy i z łatwością nawigujesz pomiędzy kolejnymi projektami? Nie możemy się doczekać aż Cię poznamy!

Asia&Ewelina

Do Twoich zadań będzie należeć:


Chcemy z Tobą pracować, jeśli:


Za Twoje zaangażowanie oferujemy: