return to list

🤓 Talent Acquisition Specialist (IT)

Undisclosed salary

🌍 Allegro.pl | Grunwaldzka 182, Poznań

🖥 https://allegro.pl/praca

#rekruter, #it, #talent

Poszukujemy zarówno w Poznaniu jak i w Warszawie, w Krakowie oraz we Wrocławiu!:)

Allegro powstało w 1999 roku w Poznaniu. Dziś mamy biura także w Warszawie, Toruniu, Krakowie i Wrocławiu. Początkowo firma tworzona przez kilka osób znajdowała się w piwnicy hurtowni komputerowej, a pierwsza wersja serwisu mieściła się na jednej dyskietce. To były czasy, kiedy rynek e-commerce w Polsce dopiero raczkował, a Allegro odegrało jedną z głównych ról w jego rozwoju. Od tamtej pory przeszliśmy ogromną metamorfozę: z serwisu aukcyjnego dla hobbystów do najpopularniejszego miejsca internetowych zakupów. Obecnie jesteśmy jedną z największych firm handlowych w Polsce i Europie oraz znajdujemy się na liście TOP 10 największych firm e-commerce na świecie! 

Na Allegro sprzedaż prowadzi ponad 140 tysięcy firm - to nie tylko największe światowe marki, ale w większości małe i średnie polskie firmy handlowe. W serwisie założono dotychczas 21 milionów kont, a nasi klienci codziennie kupują na platformie ponad milion produktów! Przeszło 90% z nich stanowią rzeczy nowe, sprzedawane po ustalonej cenie, z gwarancją, a ostatnio również z ubezpieczeniem. Allegro oferuje również nowoczesne usługi finansowe online, takie jak raty 0% oraz leasing. Dzięki temu przyczyniamy się do ciągłego polepszania standardów na rynku e-commerce: dbając o prawa konsumentów, a jednocześnie wspierając rozwój przedsiębiorczości.

Nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu bez naszych pracowników! Aktualnie zatrudniamy ponad 2000 osób, z czego niemal połowa to najwyższej klasy specjaliści w obszarze technologii!

Dlaczego #dobrzetubyć? Skala naszego działania to nie tylko imponujące statystyki sprzedaży. To również wyzwania technologiczne i biznesowe, które sprawiają, że Allegro jest unikalnym miejscem do zdobywania zawodowych doświadczeń i rozwijania umiejętności. Praca w Allegro to możliwości rozwoju dzięki ciekawym projektom na dużą skalę. To najnowsze technologie i poczucie wpływu na zmianę polskiego e-commerce oraz praca z niesamowitymi ludźmi, którzy dzięki swojej wiedzy potrafią inspirować innych. 
Każdego dnia zmieniamy życie milionów osób kupujących online. Znacie lepszą motywację do pracy?

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?


Na czym polegać będzie Twoja praca?


Ze swojej strony oferujemy:


Ofertę kierujemy do osób, które:


Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć