return to list

🤓 Junior Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 ALTEN Polska Sp. z o.o. | Norwida 2, Gdańsk

🖥 https://www.altenpolska.pl/

#rekruterIT, #rekruter

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy ALTEN obecnej w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającej ponad 37 000 inżynierów oraz specjalistów IT. Od 1988 roku tworzymy dla znanych marek zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę i przemysł energetyczny. Budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Recruitment Specialist, która dołączy do naszego zespołu.

W DNA Alten wpisany jest nieustanny rozwój, dlatego też regularnie powiększamy zespoły rekrutacyjne we wszystkich naszych lokalizacjach, a obecni jesteśmy w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Jako rekruter w Alten Polska będziesz miał(a) okazję realizować różnorodne projekty rekrutacyjne w obszarze IT oraz inżynierii. Jeśli jesteś osobą niebojącą się wyzwań, proaktywną w działaniu, szukasz rozwiązań, zamiast ich oczekiwać oraz wiesz, że pozyskiwanie nowych talentów i budowanie relacji to długofalowy proces, dołącz do nas i rośnij razem z nami!!!

Główne zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.