return to list

🤓 Recruitment Team Leader

Undisclosed salary

🌍 ALTEN Polska Sp. z o.o. | Norwida 2, Gdańsk

🖥 http://ALTEN Polska Sp. z o.o.

#recruitment, #leader, #hr

Dołącz jako lider do zespołu kluczowego w rozwoju firmy ALTEN w Polsce. Współpracuj z najlepszymi w swoim fachu specjalistami rynku nowoczesnych technologii oraz IT, programistami, inżynierami, analitykami, a także menedżerami z wieloletnim doświadczeniem, zawsze chętnymi do dzielenia się swoją wiedzą. Wspólnie z nami zbuduj silny, zmotywowany i skoncentrowany na współpracy zespół rekrutacyjny, wykorzystaj swoje doświadczenie, by wdrażać najlepsze praktyki oraz efektywnie zarządzać zadaniami podległych Ci osób. Na tym stanowisku będziesz mieć duży wpływ na biznes oraz rozwój globalnej, uznanej marki ALTEN Group w Polsce.

Poszukujemy osoby doświadczonej w obszarze realizacji projektów rekrutacyjnych. Oferujemy ambitne, pełne ciekawych wyzwań oraz satysfakcji stanowisko, które znacznie przyśpieszy rozwój Twojej kariery.