return to list

🤓 HR Administrator

7 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 Antal | Puławska 3, Warszawa

🖥 https://antal.pl

#administracja, #HR

Lokalizacje: Warszawa, mazowieckie
Miejsce pracy: hybrydowo/w biurze  
Wymiar pracy: Pełny etat
Typ umowy: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 7000-8000 zł PLN brutto
Poziom stanowiska: mid
Parametry: rekrutacja zdalna
 

Rekrutujemy dla: 

 
Twój przyszły pracodawca to światowy lider w branży nieruchomości komercyjnych. W Polsce działa od ponad 20 lat i obecnie zatrudnia specjalistów biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz Poznaniu.
 
Biuro w Warszawie oferuje usługi doradcze dla najemców, inwestorów oraz właścicieli wszelkiego rodzaju powierzchni – handlowych, biurowych oraz przemysłowo-logistycznych. Oprócz tego oferuje doradztwo inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami, wycenę nieruchomości, badania rynku oraz usługi transakcyjne i doradcze.
 
Jako pracownik możesz otrzymać bezpłatne lekcje języków obcych i szkolenia z nowych programów, brać udział w warsztatach, na których zdobędziesz wiedzę przydatną zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.  Docenisz możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowych zespołach. Pracodawca jako organizacja, wspiera aktywność sportową, poprzez organizację aktywności tj.: gra w piłkę nożną, siatkówka, biegi, maratony oraz jogę : )
 

Twój zakres obowiązków:  

 
 

Nasze wymagania:

 
 
Mile widziane:

 

Co oferujemy:

 
 

Benefity:


 

Etapy rekrutacji:


1.      Analiza CV
2.      Rozmowa z Konsultantem Antal 
3.      Rozmowa z HR po stronie Klienta 
4.      Zadanie + prezentacja
5.      Zatrudnienie
 

O nas: 

 
Czym jest "Antal"? Firmą rekrutacyjną!   
Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!   
   
Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal? Bezpłatne wsparcie kariery!  
Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Consultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rektrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.