return to list

🤓 Konsultant/-tka ds. Rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 Antal | Wielicka 28B, Kraków

🖥 https://antal.pl

#Headhunter, #English, #HR

Zespół Engineering & Operations
 
Antal Engineering & Operations to jedna z pierwszych dywizji utworzonych w Antal. Zajmuje się profesjonalnymi procesami rekrutacyjnymi na stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz średniej i wyższej kadry zarządzającej dla branż: motoryzacyjnej, maszynowej, produkcyjnej, elektronicznej, AGD, FMCG (Food i Non-Food), transportowej, logistycznej, chemicznej, przemysłu wydobywczego, budowlanej, nieruchomości i energetycznej - ze szczególnym uwzględnieniem energii odnawialnych.
 
Dywizję tworzą zespoły wyspecjalizowanych konsultantów, posiadających kompleksową wiedzę na temat aktualnej sytuacji rynkowej, nowych inwestycji, specyfiki sektora oraz wymagań poszczególnych stanowisk.
 
Aplikuj, jeśli: 

 
Jako Konsultant w zespole Engineering & Operations:

 
Co możemy Ci zaoferować? 

 
O Antal: 

Jesteśmy jedną z pierwszych firm rekrutacyjnych, która wprowadziła macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się jednocześnie w sektorach i dyscyplinach. Ścisła specjalizacja sprawia, że są oni ekspertami dobrze znającymi wymagania i potrzeby swoich klientów, dostępność i oczekiwania kandydatów oraz aktualną sytuację w obszarze rynku pracy, którym się zajmują.

W każdym pracowniku widzimy przede wszystkim człowieka z jego historią, talentami i marzeniami. Ludzie są naszą pasją, źródłem wiedzy i inspiracji. Łączymy ludzi, pielęgnujemy relacje, jesteśmy blisko, rozmawiamy, dzielimy emocje, doradzamy i zmieniamy życie na lepsze.

Patrzymy w przyszłość. Chcemy być pionierami innowacji na rynku rekrutacyjnym. Jesteśmy głodni wiedzy, śledzimy trendy i nowinki, usprawniamy naszą pracę. Dzielimy się wiedzą i pomysłami. Nie utrzymujemy status quo, rozwijamy się!

Dołącz do Antal!