return to list

🤓 Personnel Administration Specialist

Undisclosed salary

🌍 Antal | Wrzeszcz, Gdańsk

🖥 https://antal.pl

#Hybrid, #workday, #HR

Rekrutujemy dla:
Twój przyszły pracodawca jest producentem rozwiązań malarskich dla segmentu ochronnego, dekoracyjnego, morskiego, kontenerowego, przemysłowego oraz jachtowego. To światowy lider w branży. Firma ma ponad 100 lat, zatrudnia specjalistów na całym świecie. W Polsce funkcjonuje od ponad 20 lat.

Biuro w Gdańsku zajmuję się obszarem IT, finansami, marketingiem oraz sprzedażą. Firma posiada swoją własną fundację, która wspiera szlachetne cele na całym świecie, ze szczególnym naciskiem na edukacje potrzebujących dzieci. Prowadzi badania nad zrównoważonymi technologiami powłok i ochroną bioróżnorodności planety. Ich celem jest ograniczenie emisji CO2 i produkcji szkodliwych substancji.

Jako pracownik poznasz skandynawską kulturę pracy (dowiesz się co to znaczy praca w płaskiej strukturze organizacyjnej). Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu, który cały czas stawia na rozwój oraz inicjatywę społeczną.

Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania:

Mile widziane:

Co oferujemy:

Wymiar pracy: Pełny etat, praca w godzinach od 8:00- 16:00

Etapy rekrutacji:

  1. Analiza CV
  2. Rozmowa z Konsultantem Antal
  3. Rozmowa z HR po stronie Klienta i przełożonym z UK na platformie teams (ok godziny w języku angielskim)
  4. Zadanie rekrutacyjne
  5. Feedback od Klienta i ewentualnie dogrywka
  6. Zatrudnienie

UWAGA: Proszę wysłać CV w języku angielskim!

O nas:

Czym jest "Antal"?
Firmą rekrutacyjną!
Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?
Bezpłatne wsparcie kariery!
Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Consultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rektrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.