return to list

🤓 Senior HR Administrator

Undisclosed salary

🌍 Antal | rondo Daszyńskiego, Warszawa

🖥 https://antal.pl

#Polish, #English, #HR

Rekrutujemy dla:
Twój przyszły pracodawca świadczy usługi dla właścicieli, użytkowników i podmiotów finansujących nieruchomości komercyjne. To światowy lider w branży. W Polsce działa od ponad 20 lat i obecnie zatrudnia specjalistów biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz Poznaniu.
Biuro w Warszawie oferuje usługi doradcze dla najemców, inwestorów oraz właścicieli wszelkiego rodzaju powierzchni – handlowych, biurowych oraz przemysłowo-logistycznych. Oprócz tego oferuje doradztwo inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami, wycenę nieruchomości, badania rynku oraz usługi transakcyjne i doradcze.
Jako pracownik możesz otrzymać bezpłatne lekcje języków obcych, nowych programów, brać udział w warsztatach, na których zdobędziesz wiedzę przydatną zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Docenisz możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowych zespołach. Pracodawca jako organizacja, wspiera aktywność sportową: pracownicy grają wspólnie w piłkę nożną, w siatkówkę, razem przygotowują się do biegów i biorą udział w maratonach, a także ćwiczą jogę : )
 
Twój zakres obowiązków:  

 
Nasze wymagania:

 
Mile widziane:

 
Co oferujemy:

 
Benefity:

 
Etapy rekrutacji:

  1. Analiza CV
  2. Rozmowa z Konsultantem Antal
  3. Rozmowa z HR po stronie Klienta
  4. Zadanie + prezentacja
  5. Zatrudnienie
 
O nas:
Czym jest "Antal"? 
Firmą rekrutacyjną!  
Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!   
   
Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?
Bezpłatne wsparcie kariery!  

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Consultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rektrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.