return to list

🤓 Samodzielna/y księgowa/y

Undisclosed salary

🌍 ARPI | *Centrum, Gdańsk

🖥 http://arpi.com

#accountant, #senioraccountant

ARPI Accounting to polska spółka będąca częścią norweskiej ARPI Group. Od ponad 20 lat obecności w Polsce realizujemy w praktyce najważniejsze dla nas, skandynawskie wartości: skuteczność działania, wysoką jakość obsługi i troskę o sprawy kluczowe dla Klienta. Budujemy naszą markę na najważniejszym dla nas fundamencie: zaufaniu, które rodzi się z rzetelności i codziennych dobrych praktyk.
Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów z zakresu księgowości, prawa i administracji kadrowo-płacowej. Starannie dobieramy naszych specjalistów – pozwala nam to oferować wysokiej jakości obsługę merytoryczną oraz kompleksowe, personalne podejście do każdego Klienta. Jako spółka o międzynarodowym rodowodzie doskonale rozumiemy konteksty lokalne zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wśród naszych Partnerów przeważają spółki wywodzące się ze Skandynawii i zachodniej Europy.
Na lokalizację pierwszej polskiej filii ARPI Accounting wybraliśmy Trójmiasto: dynamiczny rynek o nieskończonym potencjale rozwoju dla firm oferujących najwyższej klasy outsourcing usług dla biznesu. Chcemy, aby nasze nowe biuro w Gdańsku od samego początku wyznaczało złoty standard obsługi w branży księgowej. Dlatego poszukujemy ambitnych i doświadczonych specjalistów z kluczowych dla nas dziedzin, którzy pomogą nam zrealizować ten cel.
 
Otwarcie biura planowane jest na I/II kwartał 2022 roku.
 
Aktualnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:
 
Samodzielna/y Księgowa/y
 
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie księgowości klientów, budowanie zespołu oraz ścisłą współpracę z centralą ARPI w Warszawie. Oferujemy stabilne zatrudnienie, realne możliwości rozwoju oraz aktywny udział w budowaniu marki na rynku.
 
Samodzielna/y Księgowa/y
miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków: 

 
Oczekiwania: 

 
Oferujemy: