return to list

🤓 Specjalista ds. HR

4 200 - 5 200 PLN brutto

🌍 ASDIRECT sp. z o.o. | Obywatelska 128/152, Łódź

🖥 http://autodna.pl

#HR, #Rekrutacja, #IT

Lubimy przy porannej kawie omawiać co się zadziało wczoraj i planować wyzwania na dzisiaj. Nie boimy się ciężkiej pracy, która przynosi rezultaty ani dyskusji o zdaniach mniej ambitnych. Wspieramy się wzajemnie w codziennym realizowaniu celów i umiemy wyciągać wnioski z tych niezrealizowanych. Jesteśmy dynamiczne, szczere i otwarte, co pozwala nam bezpośrednio mówić o problemach, aby je rozwiązywać. Cenimy bardzo pracę zespołową w kameralnej atmosferze.
Interesują nas tematy procesu zatrudniania specjalistów z branży IT i mamy realny wpływ na jego kształt. Stawiamy na jakość i skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań z dziedziny HR, które pozwalają prawidłowo i bez zakłóceń funkcjonować naszej firmie. Bez wahania dokształcamy się w tematach, za które się zabieramy.
 
Jeśli Ty też - aplikuj do nas!
 
Dołącz do 5-osobowego Zespołu jako Specjalista ds. HR, który pomoże nam znaleźć najbardziej utalentowanych ludzi na rynku w branży IT, który wzmocni nasze Zespoły technologiczne wspierając je w obszarach HR i zapewni komfortowe warunki pracy oraz osiąganie wyników. Nasz zespół wspiera pozyskiwanie i utrzymywanie talentów umożliwiając realizowanie celu biznesowego naszej firmy.
 
autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.
Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.
Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach składających się z 5-9 osób pracujących w nowoczesnym biurze w Łodzi!
Poszukujemy do naszego zespołu scrumowego (tak, tak, Scrum w HR jest możliwy) Specjalisty ds. HR z doświadczeniem w rekrutacji IT, z niezłomnym dążeniem do celu, z przedsiębiorczym i kreatywnym nastawieniem, ze skrupulatnym wykonywaniem zadań i ambitnym podejściem do tematów.

Specjalista ds. HR (Specjalista (MID/regular)

Miejsce pracy: Łódź
Gdzie: autoDNA
Umowa: # o pracę
                # B2B
                # pełen etat

Must have:
Rekrutacje w branży IT


Nice to have:


Wybrana Osoba odpowiedzialna będzie za:


Wymagania:


Oferujemy:


Więcej informacji udzielamy podczas rozmów kwalifikacyjnych
Aplikuj i dołącz do naszego zespołu już dziś!