return to list

🤓 Rekruter IT

8 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 ASPER BROTHERS | Centrum, Kraków

🖥 https://asperbrothers.com

#hrmanager, #hr, #itresearcher

Cześć, do współpracy z ASPER BROTHERS szukamy HR Specialist/IT Researchera z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

WYNAGRODZENIE i FORMA:

8000-10000 PLN brutto UoP.

KTO:

ASPER BROTHERS to software house prowadzony w braterskiej atmosferze, z biurem w samym centrum Warszawy. Działamy dla klientów z całego świata w takich branżach jak m.in.: HR, motoryzacyjnej, marketingowej, medycznej, nieruchomości, non-profit, bezpieczeństwo i inne. Nasz stack to Python, PHP, Javascript. Nasz zespół liczy 20+ osób, część w biurze (w dobrych czasach), część zdalnie z różnych miast Polski. Nasi Klienci to tylko sympatyczni, uśmiechnięci ludzie, więc praca dla nich to czysta przyjemność. 

Mamy wypracowane dokładne metodyki pracy, trzymamy się procesów. Chcemy współpracować z ludźmi, którzy będą mieli codziennie realny wpływ na kierunek, kształt i rozwój projektów oraz firmy.

LOKALIZACJA:

Jeżeli chcesz (docelowo, kiedyś w nowej normalności) pracować w biurze - zapraszamy. Jeżeli zdalnie to też jest możliwe. Jeżeli hybrydowo - również się dogadamy. Pracujemy w godz. ok. 8/9-16/17.

SZUKAMY:

Poszukujemy do współpracy doświadczonego i pracowitego specjalisty HR z 3-4 letnim doświadczeniem i bardzo dobrym jęz. angielskim, aby zwiększyć nasze możliwości zatrudnieniowe oraz zaopiekować się szeroko pojętym obszarem HR. Zależy nam, aby w przyszłości współpracować z najlepszymi inżynierami oprogramowania i specjalistami, a do tego potrzebujemy najlepszego specjalisty HR. Na tym stanowisku będziesz miał/a dużą swobodę i decyzyjność.

Obowiązki:


Wymagania:


OFERUJEMY:


PROCES REKRUTACJI:

Dwa etapy. Krótka rozmowa telefoniczna, aby zobaczyć czy obu stronom dobrze się rozmawia. Następnie dłuższa rozmowa, po której podejmujemy decyzję.