return to list

🤓 HR Administration Specialist

5 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 Autenti | Sternbacha 1, Kraków

🖥 http://www.autenti.com

#HR, #kadry, #controlling

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Autenti, szybko rosnąca firmą - #teamAutenti liczy już ponad 100 osób! Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby, która umie sprawnie poruszać się w aspektach “twardego” HR - umowy, kwestie urlopowe, PPK, umie rozmawiać z ludźmi i być dla nich merytorycznym wsparciem w obszarze HR, ale ma także w sobie zacięcie rasowego kontrolera finansowego, czyli wie co to alokacja kosztów, rozliczenie projektów, zamknięcie miesiąca, MPK, itp.

Osoba, której szukamy będzie pracować w Dziale Finansowym Autenti i współpracować blisko z osobami ze wszystkich obszarów działalności Spółki, a także z zewnętrznym Biurem Księgowym oraz Zarządem.

A czym zajmujemy się na co dzień?

Stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie w zakresie e-podpisu i usług zaufania, które wspiera w codziennym funkcjonowaniu tysiące firm w Polsce. Zaczynamy podbijać rynki zagraniczne, by stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Tworzymy standard podpisu elektronicznego, który raz na zawsze wyeliminuje papier w procesie podpisywania dokumentów. Jeśli podzielasz wizję #paperless i lubisz kadry, a kodeks pracy czytasz do poduszki - nie pozwól na siebie czekać i aplikuj!

Twoje zadania:


Kogo szukamy, czyli nasze oczekiwania:


Na co możesz liczyć?