return to list

🤓 Rekruter w IT

6 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 AWSM Systems | Piłsudskiego 13, Wrocław

🖥 https://awsm-systems.pl

#rekrutacja, #IT, #HR

Lubisz pracę z ludźmi? Rozpocznij z nami współpracę na stanowisku rekrutera.

W AWSM Systems od 11 lat oferujemy usługi informatyczne dla niemieckich klientów. Aktualnie poszukujemy osoby, która zajmie się u nas rekrutacją, abyśmy mogli rozwijać się w szybszym tempie.

Jakie mamy wymagania?

Narzędzia, z którymi będziesz pracować

Konieczne jest dla nas, aby osoba aplikująca potrafiła:

Mile widziana jest także znajomość:

Twoje obowiązki na tym stanowisku

  1. Będziesz pisać oferty pracy oraz wystawiać je w serwisach ogłoszeniowych lub Social Mediach.
  2. Zajmiesz się przeprowadzaniem rozmów wstępnych z kandydatami, w celu zebrania podstawowych informacji (dostępność, oczekiwania finansowe itp.).
  3. Będziesz umawiać rozmowy kandydatów z osobami zajmującymi się rekrutacją pod kątem technicznym.
  4. Do Twoich obowiązków będzie należeć także aktywne poszukiwanie kandydatów i wprowadzanie ich do naszej bazy.

Mile widziane byłoby, aby osoba aplikująca podjęła się także kilku dodatkowych funkcji:

Co oferujemy?

Etapy rekrutacji - czego możesz się spodziewać?

  1. Zbieramy CV kandydatów i wybieramy te osoby, które najbardziej nam odpowiadają.
  2. Zadania praktyczne. Chcemy zweryfikować, w jaki sposób piszesz wiadomości, jakich kandydatów wybierasz itp. Oczywiście zapłacimy Ci za poświęcony czas.
  3. Rozmowy online lub na żywo w naszym biurze.

Pozostałe

Masz pytania? Pisz na rekrutacja@awsm-systems.com - postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.
Wynagrodzenie podane jest dla umowy o pracę. Jeśli interesuje Cię inna forma zatrudnienia, widełki wyglądać będą inaczej.
Masz mało doświadczenia, ale dużo świetnych pomysłów i czujesz, że rekrutacja to coś dla Ciebie? Aplikuj!