return to list

🤓 IT Recruiter

6 000 - 8 500 PLN brutto

🌍 Bee Talents | ul. Mostowa 38, Poznań

🖥 https://beetalents.com/pl/

#recruiter, #rekrutacja, #rekruter

Cześć, nazywamy się Bee Talents i od sześciu lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Chcemy być firmą, która ma globalny wpływ na branżę technologiczną - zmieniać świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”.

Chcemy zaprosić do naszego zespołu doświadczonych rekruterów - takich, którzy już robili rekrutacje IT, lub takich, którzy zjedli zęby na rekrutacjach, ale szukają drogi wejścia do tej branży.

CO ROBIMY NA CO DZIEŃ?

Działamy w dwóch głównych obszarach - Rekrutacji pod marką Bee Talents oraz szkoleń pod marką Rocket Hive. W przypadku tej roli, najbardziej istotny będzie nasz zespół Rekrutacji. Naszym zadaniem jest połączenie specjalistów i managerów z branży IT z najlepszymi pracodawcami. Całym procesem sprzedaży zajmuję się nasz dział BizDev, natomiast od momentu podpisania umowy, klienta przejmujesz Ty.

Z KIM PRACUJEMY?

Allegro, Brainly, Netguru, PGS, Discovery, T-Mobile, Heineken, Nordcloud, Playtika, Inovo, T-Pay, mElements i około 150 innych Partnerów!

CO OZNACZA PRACA W BEE TALENTS?

NASZE USŁUGI:

RPO - Recruitment Process Outsourcing. Oznacza to pracę bezpośrednio z klientem w jego wewnętrznych strukturach przy zachowaniu standardów pracy Bee Talents. Zakres współpracy różni się w zależności od klienta. Zwykle jest to rekrutacja end to end, ale czasami koncentrujemy się na wybranych elementach procesu rekrutacyjnego. Często nasze wsparcie obejmuje także procesy HR-owe.

Sourcing Plus - na ustaloną z klientem rolę wyszukujemy i kontaktujemy określoną liczbę kandydatów, a osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prowadzimy przez ten proces od początku do końca. Czas trwania jednego projektu to w przybliżeniu dwa miesiące.

Sourcing - realizując tę usługę skupiamy się na wyszukaniu potencjalnych kandydatów i skontaktowaniu się z nimi. Nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego, tylko przekazujemy kontakt do zainteresowanych osób klientom.

Oprócz realizacji usług dla klientów, możesz też zaangażować się w dodatkowe projekty takie jak onboarding nowych osób, prowadzenie szkoleń, Employer Branding, czy doskonalenie procesów wewnętrznych - zazwyczaj pochłania to między 10, a 20% czasu.

NARZĘDZIA JAKIMI BĘDZIESZ DYSPONOWAĆ:

LinkedIn Recruitment Professional Services - nieograniczona liczba wiadomości, wspólne projekty, transparentne wiadomości.

Loxo - system ATS stworzony z myślą o agencjach (czyli o firmach takich, jak my!)

Ogłoszenia - JustJoinIT, 4programmers itd.

Zadania Rekrutera w Bee Talents:

Kompetencje, których szukamy:

Postawy, których szukamy:

Dołączenie do naszego ula oznacza:

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

Dlaczego warto?

Chcemy Cię zaprosić do współtworzenia z nami firmy, która jest ogniwem łączącym świat technologii z HRem. W wielu obszarach podążamy własnymi ścieżkami, wyznaczając standardy i dobre praktyki, dlatego dużo bardziej istotne będzie dla nas odpowiednie nastawienie i osobowość, niż lata doświadczenia. Wielu rzeczy możemy Cię nauczyć, ważne, żeby rekrutacja była Twoją pasją!