return to list

🤓 IT Recruitment Team Leader

8 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 Bee Talents | Mostowa 38, Poznań

🖥 https://beetalents.com/

#leader, #itrecruiter, #recruitment

Cześć, nazywamy się Bee Talents i od sześciu lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Chcemy być firmą, która ma globalny wpływ na branżę technologiczną - zmieniać świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”.

Chcemy zaprosić do naszego zespołu doświadczonego lidera - osobę, która wcześniej sama prowadziła rekrutacje w branży IT, a teraz na co dzień prowadzi zespół rekruterów.

CO ROBIMY NA CO DZIEŃ?

Działamy w dwóch głównych obszarach - Rekrutacji pod marką Bee Talents oraz szkoleń pod marką Rocket Hive. W przypadku tej roli, najbardziej istotny będzie nasz zespół Rekrutacji.
Naszym zadaniem jest połączenie specjalistów i managerów z branży IT z najlepszymi pracodawcami. Całym procesem sprzedaży zajmuję się nasz dział BizDev, natomiast od momentu podpisania umowy, kontakt z klientem przejmuje rekruter. Team Leader wspiera cały proces, pomagając zespołowi w radzeniu sobie z blokerami oraz zapewniając płynny feedabck między rekruterem, a klientem.

Z KIM PRACUJEMY?
Allegro, Brainly, Netguru, PGS, Discovery, T-Mobile, Heineken, Nordcloud, Playtika, Inovo, T-Pay, mElements

NASZE USŁUGI:

RPO - Recruitment Process Outsourcing. Oznacza to pracę bezpośrednio z klientem w jego wewnętrznych strukturach przy zachowaniu standardów pracy Bee Talents. Zakres współpracy różni się w zależności od klienta. Zwykle jest to rekrutacja end to end, ale czasami koncentrujemy się na wybranych elementach procesu rekrutacyjnego. Często nasze wsparcie obejmuje także procesy HR-owe. RPO to nasza podstawowa usługa i docelowo każdy rekruter, który zakończy wdrożenie będzie ją realizował.

Sourcing Plus - na ustaloną z klientem rolę wyszukujemy i kontaktujemy określoną liczbę kandydatów, a osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prowadzimy przez ten proces od początku do końca. Czas trwania jednego projektu to w przybliżeniu dwa miesiące. Rekruter prowadzi jednocześnie 4 takie projekty dla różnych klientów.

Sourcing - realizując tę usługę skupiamy się na wyszukaniu potencjalnych kandydatów i skontaktowaniu się z nimi. Nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego, tylko przekazujemy kontakt do zainteresowanych osób klientom. Tę usługę realizują w Bee Talents sourcerzy.

NARZĘDZIA JAKIMI BĘDZIESZ DYSPONOWAĆ:

LinkedIn Recruitment Professional Services - nieograniczona liczba wiadomości, wspólne projekty, transparentne wiadomości.
Loxo - system ATS stworzony z myślą o agencjach rekrutacyjnych, czyli firmach takich jak nasza :)
Ogłoszenia - JustJoinIT, 4programmers itd., Linkedin Jobs, Indeed, Pracuj.pl, NoFluffJobs

Zadania Lidera w Bee Talents:


Jak będzie przebiegało Twoje wdrożenie:


Kompetencje, których szukamy:


Postawy, których szukamy:


Dołączenie do naszego ula oznacza:


Przebieg procesu rekrutacyjnego:

Chcemy Cię zaprosić do współtworzenia z nami firmy, która jest ogniwem łączącym świat technologii z HRem. W wielu obszarach podążamy własnymi ścieżkami, wyznaczając standardy i dobre praktyki, dlatego dużo bardziej istotne będzie dla nas odpowiednie nastawienie i osobowość, niż lata doświadczenia. Wielu rzeczy możemy Cię nauczyć, ważne, żeby rekrutacja była Twoją pasją!

Aplikuj do nas i daj się poznać!