return to list

🤓 IT Sourcer

4 200 - 7 000 PLN brutto

🌍 Bee Talents | Mostowa 38, Poznań

🖥 https://beetalents.com/pl/

#IT, #rekrutacja, #sourcing

Cześć, nazywamy się Bee Talents i od sześciu lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Chcemy być firmą, która ma globalny wpływ na branżę technologiczną - zmieniać świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”.

Chcemy zaprosić do naszego zespołu doświadczonych sourcerów - takich, którzy mają ciekawość do rozwiązywania zagadek, a sourcing nie ma przed nimi tajemnic.

CO ROBIMY NA CO DZIEŃ?
Działamy w dwóch głównych obszarach - Rekrutacji pod marką Bee Talents oraz szkoleń pod marką Rocket Hive. W przypadku tej roli najbardziej istotny będzie nasz zespół Rekrutacji. Naszym zadaniem jest połączenie specjalistów i managerów z branży IT z najlepszymi pracodawcami. Całym procesem sprzedaży zajmuję się nasz dział BizDev, natomiast od momentu podpisania umowy, klienta przejmujesz Ty.

Z KIM PRACUJEMY?
Allegro, Brainly, Netguru, PGS, Discovery, T-Mobile, Heineken, Nordcloud, Playtika, Inovo, T-Pay, mElements i około 150 innych Partnerów!

CO OZNACZA PRACA W BEE TALENTS?


NASZA USŁUGA:

RPO - Recruitment Process Outsourcing. Oznacza to pracę bezpośrednio z klientem w jego wewnętrznych strukturach przy zachowaniu standardów pracy Bee Talents. Zakres współpracy różni się w zależności od klienta. Zwykle jest to rekrutacja end to end, ale czasami koncentrujemy się na wybranych elementach procesu rekrutacyjnego. Często nasze wsparcie obejmuje także procesy HR-owe.

Oprócz realizacji usług dla klientów, możesz też zaangażować się w dodatkowe projekty takie jak onboarding nowych osób, prowadzenie szkoleń, Employer Branding, czy doskonalenie procesów wewnętrznych - zazwyczaj pochłania to między 10, a 20% czasu.

NARZĘDZIA JAKIMI BĘDZIESZ DYSPONOWAĆ:

LinkedIn Recruitment Professional Services - największa liczba wiadomości wśród wszystkich pakietów LinkedIn, wspólne projekty, transparentne wiadomości.
Loxo - system ATS stworzony z myślą o agencjach (czyli o firmach takich, jak my!)
Ogłoszenia - JustJoinIT, 4programmers itd., Linkedin Jobs, Indeed, Pracuj.pl, NoFluffJobs

GDZIE W TYM WSZYSTKIM TWOJA ROLA? 
Aktualnie szukamy Sourcera, który dołączy do innych specjalistów zajmujących się tylko sourcingiem. 

Twój typowy dzień jako sourcer:

Do Twoich codziennych zadań będzie należał sourcing kandydatów za pomocą różnorodnych narzędzi, kontaktowanie ich oraz cotygodniowe spotkania zespołu rekrutacyjnego. Od nas do dyspozycji otrzymasz narzędzia i wiedzę, by spokojnie pracować. 

Zadania Sourcera w Bee Talents:


Kompetencje, których szukamy:


Postawy, których szukamy:


Dołączenie do naszego ula oznacza:


Przebieg procesu rekrutacyjnego:


Dlaczego warto?


Chcemy Cię zaprosić do współtworzenia z nami firmy, która jest ogniwem łączącym świat technologii z HRem. W wielu obszarach podążamy własnymi ścieżkami, wyznaczając standardy i dobre praktyki, dlatego dużo bardziej istotne będzie dla nas odpowiednie nastawienie i osobowość, niż lata doświadczenia. Wielu rzeczy możemy Cię nauczyć, ważne, żeby rekrutacja była Twoją pasją!

Aplikuj do nas i daj się poznać!