return to list

🤓 Junior Rekruter IT

3 500 - 4 500 PLN netto

🌍 Bee Talents | Matejki, 56/3, Poznań

🖥 https://beetalents.com/

#rekruter, #recruiter, #sourcer

Cześć, nazywamy się Bee Talents i od sześciu lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Chcemy być firmą, która ma globalny wpływ na branżę technologiczną - zmieniać świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”.

Chcemy zaprosić do naszego zespołu osoby, które są zdecydowane na wejście w świat rekrutacji IT. Super, jeżeli masz już pierwsze doświadczenie - ale nie jest to warunek konieczny.

CO ROBIMY NA CO DZIEŃ?

Działamy w dwóch głównych obszarach - Rekrutacji pod marką Bee Talents oraz szkoleń pod marką Rocket Hive. W przypadku tej roli, najbardziej istotny będzie nasz zespół Rekrutacji.
Naszym zadaniem jest połączenie specjalistów i managerów z branży IT z najlepszymi pracodawcami. Całym procesem sprzedaży zajmuję się nasz dział BizDev, natomiast od momentu podpisania umowy, klienta przejmujesz Ty.

NASZE USŁUGI:

RPO - Recruitment Process Outsourcing. Oznacza to pracę bezpośrednio z klientem w jego wewnętrznych strukturach przy zachowaniu standardów pracy Bee Talents. Zakres współpracy różni się w zależności od klienta. Zwykle jest to rekrutacja end to end, ale czasami koncentrujemy się na wybranych elementach procesu rekrutacyjnego. Często nasze wsparcie obejmuje także procesy HR-owe.

Sourcing Plus - na ustaloną z klientem rolę wyszukujemy i kontaktujemy określoną liczbę kandydatów, a osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prowadzimy przez ten proces od początku do końca. Czas trwania jednego projektu to w przybliżeniu dwa miesiące.

Sourcing - realizując tę usługę skupiamy się na wyszukaniu potencjalnych kandydatów i skontaktowaniu się z nimi. Nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego, tylko przekazujemy kontakt do zainteresowanych osób klientom.

Oprócz realizacji usług dla klientów, możesz też zaangażować się w dodatkowe projekty takie jak onboarding nowych osób, prowadzenie szkoleń, Employer Branding, czy doskonalenie procesów wewnętrznych - zazwyczaj pochłania to między 10, a 20% czasu.

NARZĘDZIA JAKIMI BĘDZIESZ DYSPONOWAĆ:

LinkedIn Recruitment Professional Services - nieograniczona liczba wiadomości, wspólne projekty, transparentne wiadomości.
Lever + Lever Nurture - Jeden z najlepszych systemów ATS, z dużą ilością automatyzacji i pełną integracją z LinkedIn RPS.
Ogłoszenia - JustJoinIT, 4programmers itd., Linkedin Jobs, Indeed, Pracuj.pl, NoFluffJobs

Zadania Rekrutera w Bee Talents:


Kompetencje, których szukamy:


Postawy, których szukamy:


Dołączenie do naszego ula oznacza:


Przebieg procesu rekrutacyjnego:

Chcemy Cię zaprosić do współtworzenia z nami firmy, która jest ogniwem łączącym świat technologii z HRem. W wielu obszarach podążamy własnymi ścieżkami, wyznaczając standardy i dobre praktyki, dlatego dużo bardziej istotne będzie dla nas odpowiednie nastawienie i osobowość, niż lata doświadczenia. Wielu rzeczy możemy Cię nauczyć, ważne, żeby rekrutacja była Twoją pasją!

Aplikuj do nas i daj się poznać!