return to list

🤓 Tech Recruiter - Bee Talents

3 700 - 5 800 PLN brutto

🌍 Bee Talents | ul. Matejki 46/3, Poznań

🖥 https://beetalents.com

#uop, #b2b, #rekrutacja

Cześć, nazywamy się Bee Talents i od ponad czterech lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Chcemy zmieniać świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”.

CO ROBIMY NA CO DZIEŃ?

Działamy w trzech głównych obszarach - Rekrutacji, Konsultingu HR oraz prowadzimy szkolenia pod marką Rocket Hive. W przypadku tej roli, najbardziej istotny będzie nasz 13 osobowy (w momencie pisania ogłoszenia) zespół Rekrutacji.
Naszym zadaniem jest połączenie specjalistów i managerów z branży IT z najlepszymi pracodawcami. Całym procesem sprzedaży zajmuję się nasz dział Sales, natomiast od momentu podpisania umowy, klienta przejmujesz Ty. Co ważne, nigdy nie ukrywamy nazwy firmy klienta, ani widełek wynagrodzenia.

TWÓJ TYPOWY DZIEŃ:

Prawdopodobnie zacznie się między 8:00, a 9:30, bo o tej godzinie wszyscy razem piszemy teamsourcing, czyli wspólnie szukamy kandydatów na jeden lub dwa z projektów, które prowadzimy, co pozwala nam na skontaktowanie nawet 100 osób w krótkim czasie. Trwa to około godzinę, a następnie dzień może układać się bardzo różnie. Wyjątkiem jest poniedziałek, kiedy zamiast Teamsourcingu mamy spotkanie całego zespołu.

Będziesz prowadzić do 6 projektów rekrutacyjnych, co oznacza, że niemal codziennie będziesz prowadzić rozmowy rekrutacyjne, szukać kandydatów, kontaktować się z nimi, pisać ogłoszenia, profile. Jednocześnie będąc w stałym kontakcie z klientem, zazwyczaj na dedykowanym kanale na Slacku.

Możesz też zaangażować się w dodatkowe projekty takie jak wdrażanie Lean, Customer Care, prowadzenie szkoleń, Employer Branding czy szkolenia techniczne dotyczące wiedzy IT - zazwyczaj pochłania to między 10, a 20% czasu.

NARZĘDZIA JAKIMI BĘDZIESZ DYSPONOWAĆ:

LinkedIn Recruitment Professional Services - nieograniczona liczba wiadomości, wspólne projekty, transparentne wiadomości.
Lever + Lever Nurture - Jeden z najlepszych systemów ATS, z dużą ilością automatyzacji i pełną integracją z z LinkedIn RPS.
Ogłoszenia - Indeed, Jobble, AngelList, Pracuj.pl, NoFluffJobs, JustJoinIT, 4programmers itd.
Amazing Hiring, Hiretual, Lusha, StackOverflow, Google AdWords i inne - te narzędzia nie należą do naszego podstawowego stacku, ale jeśli uważasz, że przydadzą się w Twoim projekcie - korzystaj!

Twoje zadania jako Tech Recruiter:

Aby sprawdzić się w tej roli powinnaś/powinieneś:

Dołączenie do naszego Ula oznacza:

Chcemy Cię zaprosić do współtworzenia z nami firmy, która jest ogniwem łączącym świat technologii z HRem. W wielu obszarach podążamy własnymi ścieżkami, wyznaczając standardy i dobre praktyki, dlatego dużo bardziej istotne będzie dla nas odpowiednie nastawienie i osobowość, niż lata doświadczenia. Wielu rzeczy możemy Cię nauczyć, ważne, żeby rekrutacja była Twoją pasją!