return to list

🤓 Talent Acquisition Superhero

5 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 BillTech | Postępu 15, Warszawa

🖥 http://www.billtech.pl

#rekruter, #startup, #fintech

Cześć! Z tej strony Ania 👋🏼😁
Na co dzień współpracuję z Co-founderami i odpowiadam za wszelkie działania w obszarze People & Operations w Billtechu.

Jesteśmy start-upem fintech'owym i budujemy nowy standard płatności cyklicznych. Współtworzymy ekosystem banków, aplikacji finansowych i tysięcy dostawców usług cyklicznych, w ramach którego przekazujemy dane o fakturach i płatnościach do końcowych użytkowników w Polsce. Integrujemy się z największymi systemami na rynku, dzięki czemu nasza technologia trafia do milionów końcowych użytkowników. Tworzymy zupełnie nowe rozwiązanie, które stanie się w przyszłości standardem na rynku płatniczym.

Jeśli spodoba Ci się nasza propozycja to wraz ze mną będziesz odpowiedzialna/y za przyciąganie i rekrutowanie talentów, jak i rozwijanie oraz utrzymanie ich w naszych zespołach (80% to role IT). Będziemy współtworzyć procesy wewnętrzne, realizować projekty HR i Employer Brandingowe oraz wspierać transformację rynku płatności cyklicznych w Polsce!

✅Twoim najważniejszym zadaniem będzie pełne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (end-to-end) na stanowiska IT przez wykorzystanie najbardziej efektywnych kanałów dotarcia do najlepszych kandydatów, poprzez:


Czy to brzmi jak ciekawe wyzwanie? 🚀
 
Co oferujemy Tobie:


 ✅Szukamy osoby:


Więcej o Billtechu

Obecnie system pobiera dane o opłatach z dziesiątek tysięcy kont u ponad 1300 dostawców. Przed nami zaplanowane wdrożenia do banków i aplikacji FinTech. Jesteśmy w pełni niezależną firmą, a każdy członek zespołu ma ogromny wpływ na kierunek rozwoju produktów i firmy. 

Wierzymy, że najlepsi gracze nie są motywowani milionem benefitów, a ciekawymi wyzwaniami i możliwością realizacji własnych inicjatyw. Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał do współtworzenia firmy, która robi coś czego na polskim rynku jeszcze nie ma to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

PS. Warto spróbować - nawet jeśli nie będzie "chemii" to podziekujemy sobie nazwzajem i powiemy sobie "do zobaczenia" 🤝