return to list

🤓 IT Talent Sourcer

Undisclosed salary

🌍 Bingo HR | Al. Zwycięstwa, Gdańsk

🖥 http://bingohr.pl

#talent, #sourcer, #recruiter

Cześć :) Bardzo nam miło, że zajrzałeś/zajrzałaś do tego ogłoszenia. Pozwól, że opowiem Ci co nieco o naszej organizacji i o tym, kogo potrzebujemy w naszych szeregach :) 

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w IT, e-commerce oraz tech. Cenimy otwartość, transparentność, szczerość, dzięki czemu jesteśmy skuteczni i efektywni. Pozwala nam to na budowanie relacji opartych na zaufaniu, zarówno w ekipie Bingo jak i między Bingo a partnerami biznesowymi. Dla nas partnerem jest firma, która powierza Bingo znalezienie członków zespołu i kandydat, który z nami buduje swoją drogę zawodową.

Kogo poszukujemy? 

Zależy nam na osobie, która jest samodzielna, potrafi dobrze organizować własną pracę i posiada przynajmniej podstawową wiedzę z obszaru rekrutacji/HR/IT. Super byłoby gdybyś miał/miała pierwsze kroki jako Rekruter IT za sobą. Pomocne może okazać się także doświadczenie w pracy z klientem (call center, biuro obsługi klienta, opiekun klienta, sprzedawca lub inne) lub w social mediach. Jeśli masz większe doświadczenie to również możesz u nas znaleźć miejsce dla siebie. Dla nas ważne jest  przede wszystkim jakim jesteś człowiekiem i czy będziesz się dobrze czuł/a pracując z nami.

P.S. Na pewno przyda Ci się jeszcze poczucie humoru i dystans :) 

Czym byś się zajmował/zajmowała? 


Obecnie pracujemy w pełni zdalnie, więc nie musisz mieszkać w Trójmieście, aby do nas dołączyć :) Wymiar czasu pracy to pełny etat. Szczegóły współpracy ustalimy wspólnie. 

Ze swojej strony oferujemy również:


Brzmi ciekawie?
Aplikuj i daj się Nam poznać! 
Może czekamy właśnie na Ciebie! :)