return to list

🤓 IT Recruiter & Researcher

4 500 - 8 400 PLN netto

🌍 Bitbag Sp. z o.o. | Wyspa Słodowa 7, Wrocław

🖥 https://bitbag.io/

#hr, #recruitment, #researcher

Naszym celem jest praca z ludźmi, którzy stale chcą rozwijać swoje talenty i są napędzani przez silną motywację w osiąganiu celów w życiu. Dołączając do nas staniesz się częścią środowiska, które pozwoli Ci się rozwinąć na wielu interesujących Cię płaszczyznach.

Jako BitBag pracujemy z klientami z całego świata dostarczając rozwiązania do sprzedaży online dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Zatrudniamy najlepszych ludzi w swojej dziedzinie, którzy są w stanie dostarczać nasze usługi na najwyższym możliwym poziomie jednocześnie pomagając nam zbudować nieprzeciętne środowisko pracy.

Jeśli część z obowiązków będzie wymagała zatrudnienia kolejnej osoby (bo jest ich za dużo dla jednej), jesteśmy na to otwarci. Szukamy osób, które pomogą nam docelowo zbudować większy dział HR.

Z BitBag praktycznie nie odchodzą pracownicy, mimo że mają baaaardzo korzystne oferty. Nie będziesz musiała malować trawy na zielono w rozmowach z kandydatami, u nas naprawdę jest wyjątkowo.

Twoje obowiązki:

Twoje szanse znacznie wzrosną jeśli posiadasz co najmniej jeden rok doświadczenia lub współpracy z Software House.

Informacje o nas:

Typ umowy dowolny.

Nasz proces rekrutacji:
1. Czekamy na Twoją aplikację; będziemy wdzięczni za Twoje CV.
2. Jeżeli zdecydujemy, że Twoje CV spełnia nasze wymagania, w ciągu 5 dni umówimy się z Tobą na rozmowę online.
3. Rozmowa kwalifikacyjna nie zajmie dłużej niż 1 godzinę.
4. Na współpracę decydujemy się maksymalnie w ciągu jednego tygodnia.
5. Jeżeli decyzja jest pozytywna – podpisujemy umowę!