return to list

🤓 Junior Recruitment Specialist

3 300 - 4 540 PLN brutto

🌍 Bluerank Sp. z o.o. | al. Piłsudskiego 87, Łódź

🖥 http://www.bluerank.pl

#recruitment, #employerbranding, #hr

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe albo praktyki/staże i wiesz, że chcesz pracować w organizacji, której największą wartością są ludzie?

Interesuje Cię poznawanie ludzi, poszukiwanie talentów i masz nieszablonowe pomysły na działania employer brandingowe? 

Chcesz rozwijać się w firmie będącej laureatem tytułu Top 5 Pracodawców Miasta Łodzi i mieć realny wpływ na budowanie naszej kultury organizacyjnej?

Dołącz do People Department w Bluerank na stanowisko:

Junior Recruitment Specialist


Co będziesz robić w Bluerank, jako Junior Recruitment Specialist?

Co oferujemy?:

Czego oczekujemy od kandydata na stanowisko Junior Recruitment Specialist?:

Przebieg rekrutacji:

01
Prześlij CV, w którym pokażesz nam co umiesz i co robiłeś dotychczas. Możesz również dodatkowo nagrać dla Nas wideo, opowiadając w nim więcej o sobie i swojej motywacji do pracy z Nami.

02
Zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której opowiemy Ci więcej o naszej firmie i stanowisku, ale także będziemy chcieli bliżej poznać Twoją wiedzę merytoryczną i kompetencje interpersonalne.

03
Damy Ci „zadanie domowe”, którego celem będzie przybliżenie Ci zadań na stanowisku, o którym rozmawiamy, a nam da możliwość zobaczenia, jak się czujesz w „naszych” codziennych tematach.

04
Przekażemy Ci informację zwrotną dotyczącą procesu rekrutacji, zarówno w przypadku niepowodzenia, jak i chęci podjęcia współpracy.

05
Zaprosiliśmy do współpracy właśnie Ciebie?! Podtrzymamy z Tobą bieżący kontakt, aż do momentu zatrudnienia – dzięki niemu dowiesz się o nas jeszcze więcej i lepiej przygotujesz się do pierwszego dnia pracy.

06
Teraz poznasz swój zespół i całą naszą firmę, przejdziesz przez szkolenia onboardingowe i rozpoczniesz swoją karierę w Bluerank – gratulujemy!