return to list

🤓 Rekruter IT (dział HR)

5 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 BlueSoft | Jerozolimskie 96, Warszawa

🖥 http://www.bluesoft.com

#DziałHR, #Soursing, #RekruterIT

BlueSoft powstał w 2002 roku. Dzięki naszej pasji i zaufaniu klientów od tamtego czasu dynamicznie się rozwija. Dziś 800 ekspertów buduje rozwiązania zgodne ze światowymi standardami oraz spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kochamy to, co robimy i nie zwalniamy tempa. Zatrudniamy ambitnych i utalentowanych ludzi, którzy nie boją się podejmować wyzwań. 
Cenimy i nagradzamy inicjatywę i ambicję. Wierzymy w przejrzystość i uczciwość wobec klientów i wobec siebie nawzajem. Nigdy nie przestajemy się uczyć. Nigdy nie przestajemy korzystać z naszej wiedzy, aby pomagać klientom.  

Opis projektu: 

Rośniemy dynamicznie jako firma, stale zwiększając ilość realizowanych projektów dla naszych klientów. Aby temu sprostać, szukamy efektywnych Rekruterów IT, którzy dołączą do naszego zespołu. 
Szukamy osób, które umieją pracować efektywnie, i zamykać trudne i wymagające rekrutacje na stanowiska takie jak Developerzy Java, Frontend, Backend, Fullstack, Devopsi, Specjaliści od chmur Azure lub AWS i inne. 

W pracy w naszym zespole przede wszystkim cenimy sobie dobrą atmosferę i współpracę, pomagamy sobie i wspieramy w osiąganiu niełatwych celów. 
Oprócz rekrutacji będziesz odpowiadać za wsparcie procesu wdrożenia do firmy, rozmowy feedbackowe z zatrudnionymi przez Ciebie pracownikami oraz działania wizerunkowe. 
Szukamy osób działających nieszablonowo, umiejących znaleźć igłę w stogu, albo raczej cały zespół igieł 😉 
 
Typowy plan dnia na tym stanowisku:  

Dzień zaczynamy od wspólnej kawy (lub herbaty 😊) podczas Daily, na którym dzielimy się informacjami o projektach, przy których pracujemy oraz tym co u nas słychać. 
Następnie skupiamy się na swoich zadaniach, które są podzielone na: 

Dodatkowo co piątek, przed weekendowo, spotykamy się na kalamburach online. Może właśnie TY zostaniesz nowym mistrzem? 😊  
 
Poziom wiedzy i kwalifikacje: 


Co zyskujesz dołączając do Bluesoft:   

  
Pierwszy etap rekrutacji online 
Aktualnie praca głównie zdalna, na etapie wdrożenia i docelowo praca hybrydowa.