return to list

🤓 Manager ds.Procesu i Metodologii Szkoleń

10 000 - 15 000 PLN netto

🌍 BNI Polska sp. z o.o. | Twarda 18, Warszawa

🖥 http://www.bnipolska.pl

#networking, #szkolenia, #procesy

BNI jest największą organizacją rekomendacji biznesowych na świecie. W BNI od ponad 30 lat zrzeszamy przedsiębiorców, którym pomagamy budować zaufanie i wartościowe relacje biznesowe. Wierzymy, że najwięcej zyskuje ten, kto dużo daje od siebie, a siła rekomendacji i zaufanych kontaktów w biznesie są kluczowe do osiągnięcia sukcesu. Filozofia „Givers Gain” jest naczelną wartością, którą się kierujemy. Dający dostaje.
 
Jeśli myślisz podobnie i jesteś osobą z otwartym umysłem, ucząca się przez całe życie i poszukującą nowych wyzwań - zatrzymaj się przy tej ofercie pracy! Wykorzystując know – how i dostęp do ekspertów BNI z całego świata możesz brać udziału w budowaniu pozytywnej zmiany w kulturze biznesowej w Polsce. Zajrzyj też na naszą stronę internetową – www.bnipolska.pl.

Manager ds. Procesów i Metodologii Szkoleń

wspiera rozwój biznesu poprzez dostarczanie praktycznych, odpowiednio dostosowanych do organizacji rozwiązań edukacyjnych online i offline, dzięki wysokim umiejętnościom zarządzania kompleksowymi projektami skutecznie szkoli i rozwija pracowników, współpracowników i franczyzobiorców marek BNI oraz Corporate Connections.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:


Oczekujemy od Ciebie:


Naszym pracownikom i współpracownikom oferujemy:


Dołącz do największej sieci kontaktów biznesowych na świecie!