return to list

🤓 Candidate Care Specialist

6 700 - 10 200 PLN netto

🌍 Boldare | Królowej Bony 13, Gliwice

🖥 https://www.boldare.com/

#candidateexperience, #talentselection, #recruiter

 
Cześć,

Nazywam się Kasia i jestem liderem zespołu Talent Selection w Boldare - firmie IT, która buduje produkty cyfrowe dla klientów z całego świata. Jesteśmy znani ze zwinnego podejścia do pracy oraz  z wyjątkowej kultury, opartej na zaufaniu i odpowiedzialności. Co ważne, nie znajdziesz u nas ani jednego menedżera (pracujemy w holakracji). Działamy na rynku od 17 lat, mamy biura w 4 lokalizacjach w Polsce i prawie 200 ekspertów na pokładzie. 

Obecnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu. Być może to właśnie Ty do nas dołączysz? 😉

 

💛 Czego możesz się spodziewać?


🖤 Czego w Boldare NIE zastaniesz? 


💛 Które z Twoich atutów ujmą nas najbardziej?

Na pewno doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesu selekcji oraz projektowaniu narzędzi oceny. W naszym zespole, to my jesteśmy odpowiedzialne za zbadanie potrzeb rekrutacyjnych innych zespołów, zaprojektowanie procesu oraz ostateczną decyzję o zatrudnieniu kandydata do Boldare.

Umiejętność kreatywnego pozyskiwania kandydatów (headhuntingu). Większość aplikacji naszych kandydatów pochodzi z marketingu rekrutacyjnego, ale nie tylko. Wierzymy w siłę networkingu i budowania długofalowych relacji, które później owocują współpracą.

Docenimy Twoją samodzielność oraz skrupulatność. To, co ułatwi Ci pracę w Boldare, to z pewnością otwartość na zmiany i transparentna komunikacja. Jawnie dzielimy się sukcesami i porażkami, by wspólnie wyciągać wnioski i działać efektywniej. 

Analityczne myślenie, które pomoże Ci podejmować lepsze decyzje oraz umiejętności interpersonalne i empatia, które są kluczowe przy współpracy z kandydatami. I oczywiście poczucie humoru, lubimy pośmieszkować :)

🖤 Podstawowe wymagania techniczne to:


💛 Wynagrodzenie:

Możesz pracować z nami zarówno na zasadach umowy o pracę, jak i B2B.

Brzmi ciekawie? Wyślij nam swoje CV i porozmawiajmy o możliwościach współpracy!