return to list

🤓 Teams Salary Partner (Trainee/Junior)

3 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 Boldare | Pawia 9, Kraków

🖥 https://www.boldare.com/

#salary, #salaryprocess, #teamwork

Jesteśmy Boldare, nowoczesną firmą IT, która wspiera w transformacji cyfrowej biznesy z całego świata. Pracujemy w systemie holakratycznym, co oznacza, że w naszej strukturze nie ma managerów, a zespoły same organizują swoją pracę. Na co dzień zajmujemy się budowaniem produktów cyfrowych, niektóre z nich być może nawet kojarzysz (np. Bla Bla Car, Corel, TUI).

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie nas wspierać w procesach rewizji i zmiany wynagrodzeń. Może to właśnie Ty? :)


🖤 Proces onboardingu do Boldare trwa 3 miesiące - w tym okresie pod opieką mentorów poznasz organizację (także holakrację) i zadania oraz odpowiedzialności Zespołu Salary, a także stopniowo zaczniesz:


Po okresie stażu/poziomu juniora (bo przecież nie będziesz nim zawsze :)) powyższe zadania będziesz realizować już bardziej samodzielnie, jednak nadal przy wsparciu i ogromnej współpracy całego zespołu :)


💛 Bardzo ważne dla nas są Twoje kompetencje miękkie i postawy (reszty Cię nauczymy):🖤 Nice-to-haves (jeśli się interesujesz, czytasz lub masz już takie doświadczenia za sobą):💛 Proces rekrutacyjny -
jest zaprojektowany tak, żeby był czas i przestrzeń na jak najlepsze poznanie specyfiki pracy w Boldare i Team Salary. Oto co Cię czeka:

  1. po otrzymaniu Twojego CV skontaktuje się z Tobą nasz Candidate Care Specialist - Magda Tadrała - i zaprosi na krótką rozmowę telefoniczną, podczas której będzie chciała lepiej Cię poznać, ale też porozmawiać o Twojej motywacji i  odpowiedzieć na ważne dla Ciebie pytania :)

  2. w przypadku pozytywnego przebiegu rozmowy telefonicznej zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - ok. godzinne spotkanie on-line z Magdą i jedną z osób z Team Salary, na którym porozmawiamy więcej o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach związanych z rolą i Boldare;

  3. trzecim krokiem jest dzień próbny - zdalnie lub razem z nami w Gliwicach - poznajmy się, zróbmy coś razem i przekonajmy się, czy chcemy wspólnie pracować! (chętne osoby zapraszamy na dłużej go Gliwic, wtedy oczywiście odpłatnie) :)


🖤 Dlaczego warto do nas dołączyć?


Brzmi ciekawie? Wyślij nam swoje CV i porozmawiajmy o możliwościach współpracy!