return to list

🤓 Specjalista ds. kadr i płac

Undisclosed salary

🌍 Boryszew HR Service Sp.z o.o | ul. M. Skłodowskiej-Curie 73, Toruń

🖥 http://Boryszew HR Service Sp.z o.o

#kadry, #płace, #torun

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

·         przygotowywanie dokumentów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunków pracy oraz umów cywilno-prawnych, prowadzenie akt osobowych, obsługa procesów dotyczących płac w zakresie naliczania  wynagrodzeń pracowników tymczasowych,
·         obsługa procesów dotyczących płac w zakresie naliczania wynagrodzeń dla pracowników obsługiwanych  podmiotów, pracowników tymczasowych,
·         prowadzenie bieżących rekrutacji – głównie na stanowiska produkcyjne.

Wymagania:

·         wykształcenie min. średnie,
·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
·         praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku  dochodowego od osób  fizycznych,
·         mile widziana znajomość programu Enova,
·         dobra znajomość pakietu Ms Office ( w szczególności Excel),
·         umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy,
·         orientacja na klienta oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·         zatrudnienie na umowę o pracę,
·         benefity dla Pracowników,
·         możliwości rozwoju zawodowego,
·         pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.