return to list

🤓 Junior HR Business Partner

Undisclosed salary

🌍 Brand New Galaxy | ul. Małopolska, Poznań

🖥 https://www.brandnewgalaxy.com/

#HR

Opis firmy 

Brand New Galaxy (BNG), to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją

W skład platformy wchodzą:

www.brandnewgalaxy.com

BNG pełni funkcję międzynarodowych hubów dla wielu klientów (m.in. Coty, Bayer, Lindt, P&G), w swoim portfolio ma ponad 20 dużych klientów, którzy powierzyli jej regularną obsługę. Działania BNG obejmują klientów operujących w Europie, Ameryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Przed Tobą

Działanie w oparciu o zrozumienie dwóch fundamentów - perspektywy biznesowej, opartej o cele sprzedażowe i strategiczne oraz perspektywy humanistycznej, opartej o zrozumienie ludzi, którzy te cele realizują. Oferowanie ludziom perspektywy biznesu, a biznesowi perspektywy ludzi; łączenie obu tych światów i integracja ich.

Kluczowa misja Junior HR Business Partnera to wsparcie i współtworzenie wspierających i bezpiecznych przestrzeni do rozwoju, mądre i etyczne wsparcie, obiektywna komunikacja, oraz rekomendacja rozwiązań, w oparciu o cele biznesowe.

Gwarantujemy możliwości rozwoju, dynamiczne środowisko i sporo wyzwań.

Zakres obowiązków:


Wymagania
 

Jeśli:


- to super! 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV. 

Dziękujemy i do zobaczenia! 
 
Etapy procesu rekrutacyjnego: 
  
  
Dziękujemy i do usłyszenia! 
Zespół Man on the Moon – HR Agency