return to list

🤓 Specjalista ds. płac

Undisclosed salary

🌍 Brand New Galaxy | Ząbkowska 31, Centrum Koneser, Warszawa

🖥 https://www.brandnewgalaxy.com/

#payroll, #hr, #kadryiplace

Opis firmy

Brand New Galaxy Spółka z o.o. (BNG) to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz BNG, w skład grupy wchodzą m.in.: Pathfinder 23 – agencja o profilu E-commerce, Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim, Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce, Stratosfera – agencja doradztwa strategicznego budowy marki, Man on the Moon – agencja HR specjalizująca się w obszarze marketingu i reklamy.


Przed Tobą

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za prawidłowość naliczeń list płac, kompletność przygotowywania deklaracji wymaganych prawem i bieżące wsparcie z zakresu przepisów.Kogo szukamy

Jesteśmy Galaktyką (Grupa Brand New Galaxy) która rośnie i rozwija się w szybkim tempie. Dlatego kolejnym krokiem przed nami jest rozbudowa i transformacja działu HRu twardego polegająca na przeniesieniu kompetencji z zakresu naliczania płac do wewnątrz Galaktyki.

Idealny Kandydat to cudowna osoba, która posiada:Kluczowe zadania:
Wymagania:Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV.

Dziękujemy i do zobaczenia!