return to list

🤓 Specjalista ds. kadr i płac

Undisclosed salary

🌍 Briju 1920 Limited | Paderewskiego 25-35, Gniezno

🖥 http://www.briju.pl

#Office, #Kadry, #Płace

BRIJU 1920 Limited lider w produkcji jubilerskiej i dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
Miejsce pracy: Gniezno

Zajmiesz się:


Oczekujemy od Ciebie:


Oferujemy:


Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 25.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych;
Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Briju 1920 Limited z siedzibą w 1061 Nikozja, Cypr ul. Kypranoros 13 Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych dla tej i przyszłych ofert.