return to list

🤓 Junior Rekruter IT

3 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 Bulldogjob | Poznańska 21/29, Warszawa

🖥 http://www.bulldogjob.pl

#rekruterIT, #IT

Bulldogjob - Think IT to społeczność budowana przez Programistów, Testerów, Product Managerów, Developerów IT, Testerów, Architektów, Juniorów, Seniorów IT i wielu innych specjalistów. Przez każdego, kto ma wpływ na branżę IT. Dla babci, która programuje, też coś się znajdzie ;)
Śledzimy najnowsze trendy i selekcjonujemy informacje z branży.
Przeszukujemy internety i rozmawiamy z ekspertami.
Publikujemy dla Was ciekawe case'y z IT, pokazujemy jak przejść przez kod.
Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą specjalistów IT z całego świata.
Tworzymy kulturę rekrutacji i publikacji ofert pracy. Tych z widełkami i bez.
Pokazujemy najlepszych pracodawców i oferty pracy IT. Ich metodykę pracy, rozwiązania technologiczne, jakie stosują oraz osiągnięcia. Mamy realny wpływ na podnoszenie jakości pracy w IT, zarówno pod kątem zwiększania jakości wytwarzanych produktów, jak i relacji panujących w firmach.
W związku z rozwojem oraz zainteresowaniem naszymi usługami, poszukujemy nowych osób do naszego HR Teamu.

Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania

To oferujemy

Brzmi jak zajęcie dla Ciebie? Super! Wyślij swoje CV za pomocą przycisku do aplikowania.

Będzie nam miło, jeśli dodasz coś od siebie (kilka słów o sobie/projektach, które realizowałeś/aś).

Dowiedz się więcej o teamie Bulldogjob - Think IT:

Jesteśmy zespołem, który stawia na transparentną komunikację i dobre relacje.

Każdy pracujący w Bulldogjob ma prawo do podejmowania decyzji w tematach dotyczących tego, czym się zajmuje. Ma również prawo do popełniania błędów. Podjęcie decyzji oznacza wzięcie odpowiedzialności. Za decyzją musi iść plan działania - i samo wymierne działanie. W sytuacji, gdy coś pójdzie nie tak, odpowiedzialność oznacza zobowiązanie do zniwelowania skutków i określenie przyczyn, żeby podobnym błędom zapobiec w przyszłości.

Dochodzi do podjęcia decyzji, a ktoś zgłasza veto? Wtedy dyskutujemy. Możemy zmienić decyzję, jeśli w toku dyskusji pojawią się przemawiające za tym argumenty. Decyzję powinny podejmować osoby najbardziej kompetentne w danym temacie.

Poznaj nasze zasady:

Bądź raz nauczycielem, raz uczniem. Nie ma szefa - są liderzy w danych sprawach. Czerp siłę z różnorodności!