return to list

🤓 Junior HR Researcher

Undisclosed salary

🌍 Callstack | Prosta 36, Wrocław

🖥 https://callstack.com/careers/

#HR, #sourcing, #recruiting

W Callstack oferujemy usługi w zakresie software development. Jako tzw. top global contributor należymy do czołowych organizacji używających technologii React Native - frameworka stworzonego przez Facebooka jako otwarty projekt (projekt Open Source). Technologia ta służy do tworzenia webowych i mobilnych aplikacji, i jest jedną z najpopularniejszych tego typu technologii na świecie. Pozwala ona na budowanie aplikacji działających jednocześnie na kilku platformach. Dzięki innowacyjnemu podejściu, jesteśmy liderami technologii cross-platformowych - nasze działania sprawiają, że software jest dostępny dla wszystkich na całym świecie. 

Nie podążamy za najlepszymi rozwiązaniami czy praktykami - sami je tworzymy będąc cały czas o krok przed innymi we wszystkim, co dotyczy React Native. Wspólnie z Facebookiem każdego dnia pracujemy nad wyznaczeniem kierunku w jakim w przyszłości ma się rozwijać React Native. Wspieramy też liderów różnych branż na całym świecie w dostarczaniu lepszych mobilnych usług dla swoich użytkowników.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Junior HR Researcher - potrzebujemy kogoś kto pomoże nam dalej rozwijać nasz team i tworzyć wyjątkowy employer branding poprzez nieustanne pozyskiwanie nowych talentów i jak najlepsza obsługę kandydatów.

Będziesz odpowiedzialny za:

 
Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:


Oferujemy: