return to list

🤓 HR&Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 ClickMeeting | Arkońska 6/A4, Gdańsk

🖥 https://clickmeeting.com/pl

#rekrutacja, #projektyHR, #IT

Ponad 30% pracowników ClickMeeting dołączyło do nas od momentu wybuchu pandemii i nie zwalniamy tempa, jeśli chodzi o dalszy rozwój naszego zespołu! Będziemy zatrudniać kolejne osoby biorące udział w tworzeniu i sprzedaży naszej platformy ClickMeeting, jak i obsłudze klientów. Dlatego potrzebujemy wsparcia w prowadzeniu rekrutacji end-to-end. Kluczowe będzie doświadczenie w realizowaniu projektów rekrutacyjnych (w tym z obszaru IT), gwarantujące Twoją samodzielność.

Poza prowadzeniem rekrutacji, osoba która do nas dołączy, będzie prowadzić projekty HR, odpowiadające na potrzeby pracowników ClickMeeting i cele biznesowe. Niezbędne będzie zatem dotychczas zdobyte doświadczenie w tym obszarze oraz postawa zadaniowa, umożliwiająca efektywne realizowanie projektów wynikających z przyjętej strategii HR.