return to list

🤓 Recruiter

Undisclosed salary

🌍 ClickMeeting | Arkońska 6/A4, Gdańsk

🖥 https://clickmeeting.com/

#IT, #rekrutacja

Czy w pracy cenisz sobie partnerskie relacje wszystkich osób zaangażowanych w rekrutację, a dbanie o pozytywne candidate experience masz we krwi? Chcesz współpracować z hiring managerami, którzy są autentycznie zaangażowani w proces, dzięki czemu w naszym ATSie status on hold nie jest potrzebny? ;) Co więcej, nadal chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji i zależy Ci, by w razie potrzeby móc się zwrócić do bardziej doświadczonej osoby, która chce się dzielić wiedzą? Jeśli wszystkie Twoje odpowiedzi są twierdzące, oznacza to, że szukamy siebie nawzajem! :)

Ponad 30% pracowników ClickMeeting dołączyło do nas od momentu wybuchu pandemii i nie zwalniamy tempa, jeśli chodzi o dalszy rozwój naszego zespołu! Będziemy zatrudniać kolejne osoby biorące udział w tworzeniu i sprzedaży naszej platformy ClickMeeting, jak i obsłudze klientów. Dlatego potrzebujemy wsparcia w prowadzeniu rekrutacji end-to-end. Kluczowe będzie doświadczenie w realizowaniu projektów rekrutacyjnych (w tym z obszaru IT), gwarantujące Twoją samodzielność.