return to list

🤓 Specjalista ds. Rekrutacji IT i HR

5 500 - 8 000 PLN brutto

🌍 Clurgo Sp. z o.o. | Jasna 14/16a, Warszawa

🖥 http://www.clurgo.com

#worklifebalance, #warszawa, #recruiter

Dołącz do zespołu HR Clurgo, w którego skład wchodzi: Lider, Starsza Specjalistka ds. Rekrutacji, 2 Specjalistki ds. Rekrutacji oraz Asystentka HR. Nasz poziom doświadczenia zawodowego: od pół roku do 10 lat. Nasza skuteczność: zwiększenie zatrudnienia o 53% w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Przy tym zachowujemy dobrą atmosferę, działając zarówno zespołowo jak i samodzielnie z dużą autonomią.
Brzmi ciekawie? Sprawdź jak działamy i czego możesz się spodziewać!

Jak wygląda praca w HR Clurgo?

Wierzymy, że do efektywnej i wydajnej pracy członków naszego zespołu jest potrzebny ich komfort psychofizyczny. Dlatego nie pracujemy na targetach i ciągłych pytaniach "na kiedy będzie?”, zachowując przy tym wysoką skuteczność. Pozwalamy działać samodzielnie z pełnym zaufaniem i wsparciem wtedy, kiedy jest to konieczne,
Stawiamy na partnerską komunikację nie tylko w naszym zespole, ale również z działem sprzedaży, liderami oddziałów, czy członkami zarządu. Projekty, do których rekrutujemy są zawsze bardzo dobrze sprawdzane i dzięki temu minimalizujemy ryzyko sytuacji, w której klient nie daje znaku życia, a Twoja praca idzie na marne. 
Każdy popełnia błędy – to normalne. Co więcej, możesz o tym głośno powiedzieć.  Dla nas jest to nieodłączna część procesu tworzenia i rozwoju. 
Wszyscy członkowie Zespołu otrzymują regularny feedback (co 3 miesiące) odnośnie swojej pracy. 
Pracujemy aby żyć, a nie odwrotnie. Nasz Lider dba o pełną równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym każdego Członka Zespołu. 

Do Twoich zadań należeć będzie:

 
Oczekujemy od Ciebie:


Oferujemy: