return to list

🤓 Division Manager

Undisclosed salary

🌍 Cpl | Szyperska Office Center, Poznań

🖥 https://www.cpl.com/pl

#divisionmanager, #division, #manager

W Cpl inspirujemy naszych pracowników do rozwoju, do sięgania po kolejne wyzwania i osiągania wspólnego sukcesu. Cenimy sobie pozytywną atmosferę pracy, wzajemny szacunek i wysoką jakość relacji biznesowej. 
 
Współpracę nawiązujemy zarówno z globalnymi liderami, jak i lokalnymi firmami, a nasze hasło Work the Future motywuje nas do ciągłego rozwoju i otwartości na nowe rzeczy. Jesteśmy agencją rekrutacji specjalistycznych, więc szybkie tempo jest naszą codziennością. Nie będziemy ukrywać, że nie ma u nas wskaźników pracy – bo są. Raportujemy regularnie naszą pracę, by utrzymać wysoki standard współpracy z klientem.
 
Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy naszym kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.
 
Division Manager 

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:


Napisz do nas, jeśli:
 
 
Proponujemy:
 

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk do aplikowania. 

Poniżej znajduje się klauzula, którą prosimy dołączyć do swojego CV.