return to list

🤓 Starszy Spec. w dziale HR z j.franc

Undisclosed salary

🌍 CPL Jobs | Centrum, Kraków

🖥 https://www.cpl.com/pl

#Francuski, #HR, #Hybrid

Cpl jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszych klientów, międzynarodowych organizacji typu SSC i BPO o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Starszy Specjalista w dziale HR z j. francuskim

Miejsce pracy: Kraków (praca hybrydowa)

Obowiązki:
Jako Starszy Specjalista będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za szereg procesów HR, w tym: onboarding, administrowanie szkoleń, uzupełnienia danych osobowych kandydatów lub pracowników w wewnętrznych systemach oraz bazach danych, zarządzanie talentami, benefitami pracowniczymi. Do obowiązków będzie należało również organizowanie spotkań wewnątrz- i międzyzespołowych.

Osoba na tym stanowisku będzie stanowiła również punkt kontaktowy dla pracowników, którzy potrzebują informacji bądź porad związanych z zatrudnieniem. Jako Pracownik działu HR, tworzysz unikalną , pozytywną atmosferę w obrębie firmy i dbasz o dobre samopoczucie pracowników.

Wymagania:


Oferta:


Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10504.