return to list

🤓 Junior Recruitment Consultant

Undisclosed salary

🌍 Cpl | Szyperska Office Center, Poznań

🖥 https://www.cpl.com/pl

#recruiter, #konsultant, #rekruter

W Cpl inspirujemy naszych pracowników do rozwoju, do sięgania po kolejne wyzwania i osiągania wspólnego sukcesu. Cenimy sobie pozytywną atmosferę pracy, wzajemny szacunek i wysoką jakość relacji biznesowej.

Współpracę nawiązujemy zarówno z globalnymi liderami, jak i lokalnymi firmami, a nasze hasło Work the Future motywuje nas do ciągłego rozwoju i otwartości na nowe rzeczy. Jesteśmy agencją rekrutacji specjalistycznych, więc szybkie tempo jest naszą codziennością. Nie będziemy ukrywać, że nie ma u nas wskaźników pracy. Raportujemy regularnie naszą pracę, by utrzymać wysoki standard współpracy z klientem.

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy naszym kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance. W tej chwili poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu rekrutacji na stanowiska z obszaru finansów, księgowości, bankowości, administracji oraz ubezpieczeń. 

Stanowisko: Junior Recruitment Consultant

Miejsce pracy: Poznań

Czego możesz się spodziewać z naszej strony?

W trakcie pierwszych dwóch tygodni:


W trakcie pierwszego miesiąca:


W trakcie pierwszych trzech miesięcy:


Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:


Napisz do nas, jeśli:


Proponujemy:


Aplikuj przesyłając swoje CV w języku polskim lub angielskim.

PS. Nie zapomnij o dodaniu odpowiedniej klauzuli w CV! Szczegóły znajdziesz poniżej.