return to list

🤓 IT Recruiter

6 000 - 8 500 PLN netto

🌍 CSHARK Sp. z o. o. | Rynek 36/37, Wrocław

🖥 http://www.cshark.com

#Rekruter, #RekrutacjaIT, #IT

Kim jesteśmy:

CSHARK jest software house-m z siedzibą we Wrocławiu i oddziałami w Katowicach oraz Bielsku-Białej. Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach programistycznych. Mamy 7 lat doświadczenia na rynku i prawie 300 developerów na pokładzie 🦈!
Wyrośliśmy na projektach FinTech, ale obecnie coraz częściej realizujemy projekty dla różnych branż związanych m.in. z biotechnologią, sektorem energii czy IoT. Pracujemy zwinnie, w małych zespołach i w pełni płaskiej strukturze.

Aktualnie poszukujemy Rekrutera IT, który/a wesprze nas w działaniach rekrutacyjnych i w działaniach z obszaru EB.  Ludzie na pokładzie są pozytywnie zakręceni na punkcie programowania, ale można z nimi porozmawiać o wszystkim. Dbamy o to, żeby u nas zawsze było miło i mamy nadzieję, że nam w tym pomożesz! ✊

Nasze Rekiny o nas:

📌 "Dla mnie CSHARK to świetni ludzie, ciekawe pomysły, stabilność zatrudnienia i doskonałe połączenie pracy z miłą atmosferą."

📌 "Nie znajdziesz tu korpo absurdów - wszyscy gramy do tej samej bramki - brak spotkań dla spotkań, bezcelowych - fajni ludzie, którzy się lubią i szanują i znajdą dla Ciebie czas jeśli czegoś od nich potrzebujesz"

📌 "Otwartość na zróżnicowanych pracowników, swoje miejsce znajdzie tu doświadczony deweloper, jak i zdeterminowany junior. Nie ważne, jakim rekinem jesteś, najważniejsze, że polujemy w stadzie :)"

Nasz zespół HR:

Wspieramy biznes w warstwie personalnej. W gronie 4 osób opiekujemy się rekrutacją, a łącznie w gronie 6 osób działamy w obszarze employer brandingu i komunikacji wewnętrznej.  Lubimy pracować zwinnie, przyświeca nam SCRUM.  Regularnie się integrujemy i szkolimy dbając o to, aby każdy nowy dzień, oprócz efektu, przynosił frajdę z tego co robimy. HRy to nasza zajawka i stan umysłu 😎
 
Zakres zadań:
 

o Tobie:
 

Pamiętaj o tym, że u nas: