return to list

🤓 Recruitment & HR Specialist

Undisclosed salary

🌍 Cube Group S.A. | Puławska 99A, Warszawa

🖥 https://www.cubegroup.pl/

#HR, #Recruiter

TWOJE ZADANIA:


SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...


OFERUJEMY:


Kilka słów o lokalizacji:

Warszawa - Mokotów. Dog-friendly office, u nas w biurze pogłaszczesz psa naszego CTO Fafika – obaj co dzień są na miejscu (możesz też przyprowadzić swojego 😊). Lubisz na chwilę dotlenić się spacer po parku w trakcie przerwy? Załatwione – jesteśmy blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich). 😊 W pobliżu mamy piekarnie-cukiernię, aptekę i jedzonko: zjesz na miejscu np. w Thai Long (nasz Dział SEM & Social poleca), Bistro Olkuska (Dział Strategii, Grafiki i PR zachwycają się jedzeniem, winem i mega przytulną atmosferą)). A jak lubisz produkty eko, to mamy też taki hicior w pobliżu jak najprawdziwszy bazar – Bazar Olkuska, czego tam nie ma!

Mamy też biuro w Gdańsku – obok Dworca Głównego, Zieleniak. Tu stacjonują 3 nasze działy. Ty, co prawda, będziesz pracować u nas w Warszawie, ale też możesz przez kilka dni popracować zdalnie i np. wieczorem przybić piątkę z Neptunem na Starówce, pospacerować wzdłuż Motławy (tak jak za każdym razem podczas pobytu tam robi to nasz COO Czarek) czy wsunąć gofra na molo w Sopocie :) Jeśli wybierasz pracę w Warszawie, też możesz czasem popracować zdalnie z biura w Gdańsku :)

Last but not least: wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa B2B lub umowa o pracę, benefity: opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub nauka angielskiego; owocowe wtorki, 2 dni zdalne w miesiącu