return to list

🤓 HR Intern

3 300 - 3 300 PLN brutto

🌍 Daftcode | Plac Europejski 1, Warszawa

🖥 http://www.daftcode.pl

#ITRecruitmemt, #recruitment, #hrstaż

Daftcode działa w modelu venture building, co oznacza, że tworzymy, rozwijamy i inwestujemy w startupy technologiczne. Naszą specjalnością są takie branże jak Deep Tech, Cyber Security, Blockchain, Fin Tech czy Insur Tech. Budowanym u nas startupom oferujemy pełne wsparcie techniczne i biznesowe, co pozwala im sprawnie wejść na rynek i szybko rosnąć. Co więcej, pracujemy z indywidualnymi założycielami startupów, zespołami na wczesnym etapie rozwoju, ale też z istniejącymi już podmiotami, które poszukują finansowania lub wsparcia eksperckiego w komercjalizacji i skalowaniu biznesu.

W ramach letniego programu stażowego poszukujemy obecnie osoby, która z pasją i zaangażowaniem będzie nas wspierała w budowaniu naszego środowiska pracy w roli HR Intern w zespole People. ✨
Zespół People wspiera i dba o ludzi związanych z Daftcode – od kandydatów, przez pracowników, do alumnów. Wspieramy budowanie zaangażowanych i efektywnych zespołów, które przekładają się na sukces naszych ventures. Budujemy relacje – zarówno w firmie, jak i wokół niej.

Jako HR Intern, będziesz:

Chcielibyśmy, żeby nasze kandydatki i kandydaci: 

Mile widziane jest też:

Co oferujemy 🥁