return to list

🤓 Specjalista/–tka ds. kadr i płac

6 000 - 7 500 PLN brutto

🌍 Daftcode | Plac Europejski 1, Warszawa

🖥 http://www.daftcode.pl

#kadry, #płace, #HR

Daftcode działa w modelu venture building, co oznacza, że tworzymy, rozwijamy i inwestujemy w startupy technologiczne.

Naszą specjalnością są takie branże jak: Deep Tech, Cyber Security, Blockchain, Fin Tech czy Insur Tech. Budowanym u nas startupom oferujemy pełne wsparcie techniczne i biznesowe, co pozwala im sprawnie wejść na rynek i szybko rosnąć. Co więcej, pracujemy z indywidualnymi założycielami startupów, zespołami na wczesnym etapie rozwoju, ale też z istniejącymi już podmiotami, które poszukują finansowania lub wsparcia eksperckiego w komercjalizacji i skalowaniu biznesu.

Zespół People wspiera i dba o ludzi związanych z Daftcode. Wspieramy budowanie zaangażowanych i efektywnych zespołów, które przekładają się na sukces naszych ventures… i właśnie tutaj zaczyna się Twoja rola!

Poszukujemy zorganizowanej i samodzielnej osoby na pełen etat, która dołączy do naszego zespołu w roli Specjalisty/–ki ds. kadr i płac.
 
Tematy, którymi będziesz się opiekować:
 
Kadry – będziesz przygotowywać dokumentację dotyczącą umów wszelkiego rodzaju, pilnować poprawnego i terminowego uzupełniania dokumentów, prowadzić ewidencję nieobecności i czasu pracy pracowników oraz zarządzać systemem PPK.

Płace – będziesz przygotowywać i weryfikować dane do listy płac oraz współpracować z biurami rachunkowymi.

Benefity – będziesz obsługiwać system benefitów oraz rozliczać budżety rozwojowe naszych zespołów.

Cudzoziemcy – będziesz wspierać cudzoziemców w procesie zatrudnieniowym oraz weryfikacji uprawnień do podjęcia współpracy.

Pracownicy – do Twoich zadań będzie należeć koordynacja procesu onboardingu i offboardingu, przekazywanie pracownikom zrozumiałych i merytorycznie poprawnych informacji dotyczących ich umów i warunków zatrudnienia.

Procesy HR – Twoim zdaniem będzie usprawnienie procesów kadrowo-hrowych – analiza potrzeb, wdrażanie zmian i ich egzekwowanie.

Zespół – praca zespołowa ma dla nas dużą wartość, więc zależy nam na aktywnym uczestnictwie w życiu zespołu, wsparciu zespołu People w realizowanych działaniach wynikających ze strategii zespołu.
 
Wymagania:

 
Mile widziane:

 
Oferujemy:
Social 🤝

 
Rozwój 🌱
 
 
Fun 🥁