return to list

🤓 IT Recruiter

4 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 DataArt | Pl. Grunwaldzki 23, Wrocław

🖥 https://www.dataart.com.pl/

#recruiter

DataArtzajmuje się rozwojem oprogramowania i konsultingiem IT. Firma zatrudnia ponad 2900 specjalistów w 11 krajach. Ponadto, jesteśmy mocno zintegrowanym zespołem. Nasza kultura organizacyjna została stworzona w oparciu o szacunek dla różnorodności i budowanie pozytywnych relacji w obrębie całej firmy.
Korzystamy z serwisów, które umożliwiają automatyzację procesów związanych z rekrutacją. Systemy wewnętrzne pomagają w organizacji procesu pracy z kandydatami (poszukiwanie, prowadzenie korespondencji, ustalenie terminów dla rozmów kwalifikacyjnych itd.) i podejmowaniu wspólnych decyzji w ramach zespołu.
Oferujemy możliwość profesjonalnego rozwoju i wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw. Czekamy na CV specjalistów, którzy będą wspierać wartości naszej firmy, z doświadczeniem w sourcingu i rekrutacji oraz zdolnych do szybkiego opanowania systemów wewnętrznych IT DataArt.

Obowiązki:

Udział we wszystkich etapach procesu rekrutacji: poszukiwanie specjalistów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, organizacja wszystkich następujących po sobie kroków.
Opracowywanie bazy kontaktów, analiza życiorysów.
Komunikacja z kolegami przez Skype i za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz komunikacja bezpośrednia podczas spotkań.
Praca z różnorodnymi źródłami rekrutacji.
Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych.
Monitorowanie oraz analiza rynku pracy.

Wymagania:

Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu personelu w branży IT.
Doświadczenie w pracy z bazami specjalistów, umiejętności w zakresie wstępnej selekcji CV kandydatów na stanowiska techniczne.
Gotowość pracy z dużą ilością informacji w trybie wielozadaniowym.
Praktyczna znajomość źródeł pozyskiwania kandydatów.
Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Zdolności analityczne