return to list

🤓 Specjalista ds. administracyjno-księgow.

Undisclosed salary

🌍 Dersmithson Sp. z o. o. | Bobrzyńskiego 14, Kraków

🖥 http://www.dersmithson.com

#księgowość, #hr, #rd

Firma biotechnologiczna zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. administracyjno-księgowych.

Zakres obowiązków:
- tworzenie dokumentacji
- zarządzanie korespondencją, dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów
- kontrola płatności, fakturowanie
- prowadzenie ewidencji pracowniczej
- organizowanie i rozliczanie podróży służbowych
- dbanie o bieżące zaopatrzenie biura

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji
- komunikatywność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju
- przyjemną atmosferę pracy w międzynarodowym otoczeniu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.