return to list

🤓 Specjalista ds. rekrutacji IT

7 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 Develtio | Piłsudskiego 17, Rzeszów

🖥 http://develtio.com/

#teamleader, #researcher, #HR

Cześć! Nie jesteśmy, jak większość, ale jak większość ciągle poszukujemy dużej ilości developerów do naszych projektów :)

Develtio to Software House mający oddziały w Katowicach, Rzeszowie i Warszawie. Można powiedzieć, że już jesteśmy wszędzie - wdrożyliśmy standardy pracy zdalnej. Nasz zespół to prawie 50 os. i teraz potrzebujemy Ciebie, aby efektywnie ten zespół zwiększać. 

Budujemy zespół luźnych i zaufanych relacji. Nie wierzymy w zarządzanie hierarchiczne - wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zmierzamy w jednym kierunku. Tworzymy niepowtarzalne projekty informatyczne, zachowując najwyższe europejskie standardy.

Jeżeli wiesz, jak zapukać do ukrytych talentów rozsianych po całej Polsce, potrafisz dotrzeć i porozmawiać z inżynierami, jednocześnie zachowując pełny luz i uśmiech na twarzy - aplikuj! Szukamy osoba, która dołączy do Nas i pomoże nam zbudować dział HR z prawdziwego zdarzenia. O technologii wiemy sporo - teraz potrzebujemy Ciebie, aby zwiększyć zespół.

Do Twoich obowiązków będzie należało:


Wiele nie wymagamy, ale jednak:


Dostaniesz od Nas:


Napisz, zadzwoń, przedstaw się nam z najciekawszej Twojej strony - w końcu to Twoja wizytówka do późniejszego pozyskiwania kandydatów w branży IT.  Podejmiesz wyzwanie? :)