return to list

🤓 IT Recruitment Specialist

6 600 - 8 900 PLN netto

🌍 Deviniti Sp. z o.o. | Sudecka 153, Wrocław

🖥 https://deviniti.com/pl

#HR, #Recruitment, #CX

Dołącz do zespołu Deviniti i rozgość się w naszym Software Home! 

Deviniti tworzy ponad 250 specjalistów IT, których wyróżnia nie tylko profesjonalizm, ale też pasja i odrobina szaleństwa. Uwielbiamy dzielić się wiedzą i szerzyć ją w cyfrowej galaktyce możliwości. Tworzymy efektywne rozwiązania, wdrażamy nowe technologie i wspieramy naszych partnerów w rozwoju biznesu. Innowacyjność to nasze drugie imię: ciągle wymyślamy nowe produkty i usprawniamy te już istniejące. Z naszych produktów korzysta ponad 10 000 firm! W wolnym czasie wygrywamy hackathony (co zrobiliśmy już trzykrotnie w ostatnich 4 latach, a co roku lądujemy na podium!) i rozwijamy nasze umiejętności - nie tylko te zawodowe! 

Obecnie szukamy IT Recruitment Specialist, która/y będzie częścią siedmioosobowego zespołu HR. Dbamy o to, aby efektywnie dostarczać jak najlepszych specjalistów dla zespołów w Deviniti, dbając o ich o candidate experience. Nasz rekruterski zespół tworzą Ewelina (HR Specialist), Iza i Magda (IT Recruitment Specialist), oraz liderka, Martyna - razem planujemy i omawiamy rekrutacje na spotkaniu weekly.  Poza nami będziesz współpracować także z Kasią (Head of HR), Renatą (Company Culture Manager) i Martą ( EB Specialist), z którymi spotkasz się na codziennym daily, gdzie omawiamy realizacje naszych kwartalnych celów strategicznych. 

Pracujemy z reguły zdalnie, ale mamy możliwość pracy hybrydowej lub 100% w biurze we Wrocławiu lub Warszawie - masz wybór gdzie i jak chcesz pracować na co dzień. Mimo pracy online staramy się dbać o nasze relacje - dwa razy w tygodniu mamy inicjatywę wspólnego spotkania przy kawie, co roku urządzamy zespołowego secret santę, a po każdym kwartale celebrujemy swoje sukcesy - ostatnim razem byłyśmy na wspólnych warsztatach z gotowania! Każda z nas wnosi do zespołu inne kompetencje, uzupełniając się i tworząc zgrany zespół - mamy na to potwierdzenie w przekroju stylów myślenia FRIS!

Jakie zadania czekają Ciebie na stanowisku IT Recruitment Specialist?


Kim jest nasz idealny kandydat? To ktoś kto:


Co może zaoferować Ci Deviniti? Dobrze, że pytasz! U nas możesz liczyć na:


Brzmi interesująco? Nie czekaj- aplikuj i dołącz do naszej załogi astronautów!