return to list

🤓 Recruitment Team Leader (100% ZDALNIE)

Undisclosed salary

🌍 DevsData LLC | Aleje Jerozolimskie 181B, Warszawa

🖥 https://devsdata.com

#Recruitment, #Leader, #junior

RECRUITMENT TEAM LEADER BEZ DOSWIADCZENIA - 100% ZDALNIE


Firma: DevsData LLC
Gdzie: 100% zdalnie
Dostępność: Min. 30-35 godzin tygodniowo (idealnie 35-40)
🕒 Elastyczne godziny pracy i możliwość dostosowania ich do studiów/projektów
💰 +5000 zł netto miesięcznie na stanowisku Team Leadera
👩‍💼 Niezwykła okazja, aby zacząć swoją karierę w dynamicznym środowisku startupowym

Chciałbyś/chciałabyś pracować dla najbardziej innowacyjnych startupów z USA i międzynarodowych klientów? Dobrze trafiłeś! DevsData LLC łączy utalentowanych programistów z Polski z najbardziej pożądanymi ofertami pracy z całego świata.

Oferujemy niepowtarzalną okazję do rozpoczęcia kariery menedżerskiej i poznania biznesu z wielu różnych stron, w dynamicznie rozwijającym się startupie. Jako wciąż rosnąca i stawiająca czoła nowym wyzwaniom firma, po raz kolejny szukamy utalentowanych ludzi, którzy dołączą do naszego zespołu!

👉 Jesteś osobą z pasją, otwartą, ciekawą i gotową przecierać nowe szlaki? Chciałbyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w branży IT? Jeżeli nie boisz się wyzwań - aplikuj już teraz! Szukamy studenta/tki, który/a dołączy do nas jako Recruitment Team Leader!

Uwaga! Przez pierwsze 5-7 miesięcy będziesz pracować jako Rekruter/-ka, aby doskonale poznać działalność firmy, jak wygląda proces rekrutacji IT oraz poznać specyfikę pracy rekrutera technicznego. Jeśli się wykażesz i zobaczymy w Tobie duży potencjał, już po kilku miesiącach dostaniesz własny zespół rekruterów!

Zapewnimy Tobie:


Wymagania:


Mile widziane:


Przykładowe obowiązki:


Oferujemy: