return to list

🤓 360 IT Recruitment Consultant

4 000 - 6 000 PLN netto

🌍 Diligen Recruitment | Al. KEN 93, Warszawa

🖥 http://www.diligen.pl

#IT, #sales, #recruiter

Diligen Recruitment jest polską firmą rekrutacyjną założoną przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w branży IT oraz Telekomunikacyjnej.

Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług do rynku klienta końcowego oraz producentów, integratorów i dystrybucji ICT. Charakteryzuje nas bardzo dobra znajomość branży, partnerskie relacje biznesowe oraz indywidualne podejście do każdego klienta, projektu i osoby.

W niecałe 4 lata udało nam się zbudować solidną pozycję na rynku, zdobyć zaufanie kluczowych firm z branży ICT, jak i zadowolenie kandydatów, z którymi nawiązujemy relacje na lata.

Czujemy potrzebę rozwoju, dlatego szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu. Ważna jest dla nas pozytywna energia, zaradność i kreatywność.

360 IT Recuritment Consultant
Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów (metro Stokłosy)