return to list

🤓 IT Recruiter - Freelancer

Undisclosed salary

🌍 Diligen Recruitment | Wałbrzyska 10, Warszawa

🖥 http://www.diligen.pl

#freelance, #delivery, #researcher

Diligen Recruitment świadczy usługi rekrutacyjne dla międzynarodowych organizacji z Europy, USA, krajów Bliskiego Wschodu oraz Polski.

Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości usług do rynku klienta końcowego oraz producentów, integratorów i dystrybucji ICT. Charakteryzuje nas bardzo dobra znajomość branży, partnerskie relacje biznesowe oraz indywidualne podejście do klienta, projektu i osoby.

W niecałe 5 lat udało nam się zbudować solidną pozycję na rynku, zdobyć zaufanie kluczowych firm z branży ICT, jak i zadowolenie kandydatów, z którymi nawiązujemy relacje na lata.

W związku z dużą ilością atrakcyjnych zleceń od nowych i stałych klientów potrzebujemy wsparcia w prowadzeniu rekrutacji i poszukiwaniu kandydatów głównie na stanowiska techniczne oraz sprzedażowe w IT. 

Masz doświadczenie w branży rekrutacyjnej i poszukujesz dynamicznej, pełnej wyzwań pracy, która da Ci możliwość uzyskania dodatkowych dochodów?
 
Jesteś osobą proaktywną, przedsiębiorczą i wykazującą inicjatywę a do tego cenisz sobie niezależność w działaniu?
Dołącz do nas jako niezależny Rekruter (Freelancer) działający w 100% zdalnie, współpracujący przy procesach rekrutacyjnych lub aktywnie polecający swoich kandydatów do procesów.
 
Do głównych zadań, które realizuje IT Recruiter(Freelancer) należą:

 
WYMAGANIA:

Jesteś idealnym Kandydatem/ką, jeśli:


 CO OFERUJEMY?
 
W ramach Freelance:


Zapraszamy do aplikowania! :)